A2 

Stan surowy zamknięty domu A2 pod Koszalinem.

Aktualne zdjęcia pokazujące wnętrze domu po montażu aluminiowej stolarki okiennej. Widoczne na stropie parteru pasy to wzmocnienie konstrukcji stropu, które należało dodać w związku ze zmianą funkcji na piętrze budynku po wykonaniu parteru. Duża ilość przeszkleń i sposób ich umieszczenia pozwala nie tylko na bardziej dosłowne połączenie wnętrza z zewnętrzem ale zwiększa również wrażenie przestrzenności. Jadalnia, Pokój dzienny, taras, gabinet łączą się ze sobą w jedną przestrzenną sekwencję.

 

Dom A2, Widok z pokoju dziennego na taras oraz znajdujący się za nim gabinet, po lewej stronie duże otwarcie w postaci przeszklenia stałego łączącego wnętrze z ogrodem.

 

Dom A2, Widok z pokoju dziennego na taras oraz znajdujący się za nim gabinet, po prawej stronie strefa wejściowa i miejsce na lekkie, ażurowe schody.

 

Dom A2, Widok z gabinetu na taras oraz znajdujący się za nim pokój dzienny. Na taras prowadzą zlokalizowane na przeciwko siebie dwa podnoszono-przesuwne systemy okienne typu HS.

 

Dom A2, Strefa wejściowa  do domu kończąca się zadaszonym dwukondygnacyjnym tarasem (po prawej stronie), widok w kierunku pokoju dziennego i jadalni.

 

więcej o projekcie: tutaj